+86-574-63516612 cxhengcheng@cxhengcheng.com
رده محصول
تماس با ما

شی Hengcheng، قطعات شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1666 جاده شمالی Zhangxin شهر Xiaolin شهر شی ولایت چین

تماس با ما: چن چن

تلفن: + 86-574-63516612

فکس: + 86-574-63516768

تلفن همراه: + 86-13958260606

پست الکترونیکی:cxhengcheng@cxhengcheng.com

فرآیند قطره

آرنج سیستم شستشو لوله مستقیم از طریق گرمای فرکانس متوسط ​​برای رسیدن به تغییر شکل پلاستیک دما، از طریق بازو برای محدود کردن لوله مستقیم به منظور ایجاد یک قوس از آرنج آرنج، فرایند تولید شناخته شده به عنوان آرنج سیستم شل کننده. فلنج جعلی فورج ......

ارسال درخواست چت کن

آرنج سیستم شستشو
لوله مستقیم را از طریق گرمایش فرکانس متوسط ​​برای رسیدن به تغییر شکل پلاستیک دما، از طریق بازو برای محدود کردن لوله مستقیم به منظور ایجاد یک قوس از آرنج از آرنج، روند تولید شناخته شده به عنوان آرنج سیستم شل کننده.


فلنج جعلی
فلنج جعلی بهترین خواص مکانیکی یک محصول فلنج است، مواد اولیه آن به طور کلی لوله هستند و پس از برش و سپس ضربات خود را ادامه می دهند تا از بین بردن شمش در جداسازی، ضعف و سایر نقص ها جلوگیری شود. قیمت و خواص مکانیکی بالاتر از فلنج معمول ریخته گری درجه است.


ریخته گری دقیق
ریخته گری دقیق، همچنین به عنوان ریخته گری موم شناخته شده است، محصولات آن پیچیده، پیچیده، نزدیک به شکل نهایی قطعات، می تواند پردازش و یا به ندرت پردازش به طور مستقیم در استفاده از ریخته گری سرمایه گذاری تقریبا خالص از روند پیشرفته است.


ماشینکاری
ماشینکاری به فرآیند تغییر ابعاد یا عملکرد یک قطعه کار با استفاده از یک دستگاه مکانیکی اشاره دارد. با توجه به تفاوت در روش های پردازش می توان به پردازش برش و فشار تقسیم می شود.

image009.jpg


Hot Tags: جعل جعبه، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، شرکت، پردازش، ماشینکاری، فرآیند، سفارشی
محصولات مرتبط