+86-574-63516612 cxhengcheng@cxhengcheng.com
رده محصول
تماس با ما

شی Hengcheng، قطعات شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1666 جاده شمالی Zhangxin شهر Xiaolin شهر شی ولایت چین

تماس با ما: چن چن

تلفن: + 86-574-63516612

فکس: + 86-574-63516768

تلفن همراه: + 86-13958260606

پست الکترونیکی:cxhengcheng@cxhengcheng.com

جعل فلزی

فرآورده های فلزی توانایی یک فلز برای تحت تاثیر تغییر شکل پلاستیک تحت نیروهای خارجی، عملکرد جعل نامیده می شود و عمدتا بر پلاستیک فلز بستگی دارد. انعطاف پذیری بهتر، عملکرد فلزی بهتر است. پس از جعل مواد فلزی، منافذ داخلی ......

ارسال درخواست چت کن

فرش های فلزی
توانایی یک فلز برای تغییر شکل پلاستیک تحت نیروهای خارجی، عمل جراحی نامیده می شود و عمدتا بر پلاستیک فلز بستگی دارد. انعطاف پذیری بهتر، عملکرد فلزی بهتر است.
پس از جعل مواد فلزی، منافذ داخلی می تواند جوش داده شود، حفره ضخیم خوب توزیع می شود و تراکم فلز افزایش می یابد، کریستال های ستون شده به عنوان ریخته گری و دانه های درشت به دانه های خوب، خواص مکانیکی فلز خرد می شوند. عملکرد جوش مربوط به سازگاری مواد فلزی با فرآیند جوشکاری است: از آنجا که جوش یک فرایند گرمایی نامنظم است، مواد فلزی با هدایت حرارتی خوب و انقباض کوچک، عملکرد جوشکاری بهتر را دارند. عملکرد خوب جوشکاری، فلز پس از جوشکاری می تواند ضریب و اندازه ی مشابه را جوش دهد، جوشکاری تولید نمی کند و اتصالات جوش دارای قدرت کافی می باشند.

عملکرد ماشینکاری به سهولت برش فلزات اشاره دارد.
سختی بریدن فلز، عملکرد ضعیف پردازش؛ برش فلز آسان، عملکرد پردازش خوب. عملکرد برش مربوط به ترکیب شیمیایی، ریزساختار، خواص مکانیکی، هدایت حرارتی و افزایش تغییر شکل مواد است. به خصوص سختی مواد تاثیر زیادی بر روی آن دارد. به طور کلی، سختی مواد بهترین زمانی است که از 160 تا 230 گیگابایت پردازش می شود. عملکرد خوب ابزار برش فلز با کیفیت پایین، کیفیت سطح پس از پردازش، نیروی برشی، مصرف انرژی کمتر مصرف می شود.


Hot Tags: جعل فلز، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، شرکت، پردازش، ماشینکاری، فرآیند، سفارشی
محصولات مرتبط