+86-574-63516612 cxhengcheng@cxhengcheng.com
رده محصول
تماس با ما

شی Hengcheng، قطعات شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1666 جاده شمالی Zhangxin شهر Xiaolin شهر شی ولایت چین

تماس با ما: چن چن

تلفن: + 86-574-63516612

فکس: + 86-574-63516768

تلفن همراه: + 86-13958260606

پست الکترونیکی:cxhengcheng@cxhengcheng.com

پرس جعل

جعل مطبوعات مطبوعات جعل یکی از دو جزء اصلی جعل (جعل و مهر زنی) است که با استفاده از یک ماشین جعل برای اعمال فشار به یک خمیر فلزی به علت آن به پلاستیک تغییر شکل برای دستیابی به خواص مکانیکی، روش های پردازش از یک شکل و اندازه خاص است. با جعل کردن می توانید ......

ارسال درخواست چت کن

پرس جعل
جعل مطبوعات یکی از دو جزء اصلی جعل (جعل و مهر زنی) است که با استفاده از یک ماشین جعل برای اعمال فشار به یک خمیر فلزی به علت آن به پلاستیک تغییر شکل برای دستیابی به خواص مکانیکی، روش های پردازش از یک شکل و اندازه مشخص است. با فورج کردن می تواند فلز را در فرایند ذوب حذف کند و باعث ریخته گری های سست و نقص های دیگر شود، به همین ترتیب، ریزساختار را بهینه سازد، به همین دلیل صرفه جویی در یکپارچگی ساده فلز، خواص مکانیکی فرآورده ها عموما بهتر از ریخته گری مواد مشابه است. ماشین آلات مرتبط، بار بالا، شرایط کار قطعات بحرانی، علاوه بر شکل ورق نورد در دسترس، مشخصات یا قطعات جوش داده شده، استفاده از فورمه های بیشتر.

توالی عمومی به شرح زیر است: خالی کردن جعبه های جعلی؛ جعل گرمایش جعل برای جعل؛ شکل گیری جعل؛ پیرایش مشت زدن اصلاح آزمون متوسط ​​برای بررسی اندازه و نقص سطحی فرش؛ عملیات حرارتی جعل برای حذف استحکام جعل، بهبود عملکرد برش فلز.


Hot Tags: پرس جعل، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، شرکت، پردازش، ماشینکاری، فرآیند، سفارشی
محصولات مرتبط

یک جفت: جعل فلزی

بعدی: جعل داغ