+86-574-63516612 cxhengcheng@cxhengcheng.com
رده محصول
تماس با ما

شی Hengcheng، قطعات شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1666 جاده شمالی Zhangxin شهر Xiaolin شهر شی ولایت چین

تماس با ما: چن چن

تلفن: + 86-574-63516612

فکس: + 86-574-63516768

تلفن همراه: + 86-13958260606

پست الکترونیکی:cxhengcheng@cxhengcheng.com

نمایشگاه
ویژگی های فورج و ریخته گری
Aug 14, 2018

در مقایسه با ریخته گری، فلزات می توانند ریزساختار و خواص مکانیکی خود را پس از جعل بهبود دهند. پس از اعمال تغییر شکل داغ ساختار ریخته گری به وسیله روش جوش، دندریت های خاردار اصلی و دانه های ستون شده تبدیل به ساختار بازسازی شده با دانه های خرد شده و اندازه ی یکنواخت به علت تغییر شکل و باز شدن فلز می شوند، به طوری که جداسازی اصلی در شمش فولاد، تراکم و جوش شستشو، بتونه و سرباره ها، ساختار را فشرده تر می کند و پلاستیک و خواص مکانیکی فلز را بهبود می بخشد.

خواص مکانیکی ریخته گری ها کمتر از مقاطع مشابه همان مواد است. علاوه بر این، فرآیند جعل می تواند تداوم ساختار فیبر فلزی را تضمین کند، به طوری که ساختار فیبر جعل سازگار با شکل جعل است و ساده سازی کامل فلزی است که می تواند خواص مکانیکی خوب و خدمات طولانی را تضمین کند عمر بخشی را با دقت قالبگیری و اکستروژن سرد سرد می کند. فرآورده های تولید شده توسط فرآیندهای مانند اکستروژن گرم نسبت به ریخته گری بی نظیر هستند.

یک جعل جسم است که یک فلز برای شکل دادن به شکل مورد نظر یا یک نیروی فشاری مناسب با تغییر شکل پلاستیک فشرده می شود. این قدرت معمولا با استفاده از یک چکش یا فشار به دست می آید. فرآیند جعل ساختار دانه های تصفیه شده را ایجاد می کند و خواص فیزیکی فلز را بهبود می بخشد. در استفاده عملی اجزای سازنده، یک طراحی صحیح، ذرات را در جهت فشار اصلی جریان می دهد. ریخته گری یک شیار فلزی ساخته شده توسط روش های مختلف ریخته گری است، یعنی فلز مایع فلزی به روش ریخته گری، تزریق، تزریق، استنشاق یا ریخته گری ریخته می شود و پس از خنک شدن، بعد از سقوط ماسه، تمیز کردن و سپس پردازش و غیره، مقاله حاصل با شکل، اندازه و عملکرد خاصی است.

aluminum-forging10201466705.jpg