+86-574-63516612 cxhengcheng@cxhengcheng.com
رده محصول
تماس با ما

شی Hengcheng، قطعات شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1666 جاده شمالی Zhangxin شهر Xiaolin شهر شی ولایت چین

تماس با ما: چن چن

تلفن: + 86-574-63516612

فکس: + 86-574-63516768

تلفن همراه: + 86-13958260606

پست الکترونیکی:cxhengcheng@cxhengcheng.com

نمایشگاه
آیا می دانید محتوای خاص استاندارد طراحی قطعات مکانیکی چیست؟
Jun 26, 2018

استاندارد سازی

استاندارد سازی به توسعه استانداردهای مختلف برای ابعاد، عناصر ساختاری، خواص مواد، روش های بازرسی، روش های طراحی و تهیه الزامات قطعات مورد نیاز برای هر کسی اشاره دارد. به طور استاندارد مربوط به استاندارد سازی تعمیم قطعات و سریال سازی محصولات است.

تعمیم به حداقل و دسته بندی انواع، اندازه ها و مواد محصولات می پردازد، ساخت قطعات و اجزای سازنده را در محصولات مشابه از مشخصات مختلف و یا حتی انواع مختلف محصولات به عنوان مشترک ممکن می سازد، به طوری که تعداد قطعات و اجزای شرکت را کاهش می دهد و ساده سازی تولید. مدیریت، و مزایای اقتصادی بالاتری داشته باشد.

سریال سازی به اندازه و ساختار تعدادی از مدل های اصلی اشاره دارد و سپس با توجه به تقاضا، بر اساس یک قاعده خاص برای بهینه سازی ترکیبی از خطوط تولید.

استاندارد سازی، تعمیم دادن و سریال سازی به ترتیب به سه دسته تقسیم می شوند. برتر بودن "سانووا" در:

1. استفاده از سازه های استاندارد و اجزای سازنده می تواند کار طراحی را ساده تر کند، چرخه های طراحی را کوتاه کرده و کیفیت طراحی را بهبود بخشد.

2. آسان ساختن کارخانه های تخصصی برای استفاده از تکنولوژی پیشرفته برای انجام تولید تخصصی در مقیاس وسیع، اطمینان از کیفیت محصول و کاهش کار، مصرف مواد و هزینه های تولید، آسان است.

3. شرایط فنی و استاندارد سازی روش های بازرسی و آزمایش می تواند کیفیت قطعات و قطعات را بهبود بخشد و بهبود بخشد.

4، جایگزینی بهبود یافته، سهولت نگهداری.

استانداردهای مربوط به طراحی مکانیکی که در چین منتشر شده است می توان به استانداردهای ملی (GB، GB / T)، استانداردهای وزیران (مانند JB، YB و غیره)، استانداردهای حرفه ای و استانداردهای سازمانی تقسیم شده است. چین به سازمان بین المللی استاندارد سازی (ISO) پیوست و بسیاری از استانداردهای ملی جدید استانداردهای بین المللی مربوطه را به تصویب رسانده اند. هنگام طراحی، استانداردها باید اجرا شوند و تصویب شوند.

u=1011983521,2398257973&fm=173&app=25&f=JPEG.jpg

طراحی قطعات مکانیکی

فرایند طراحی محصول فرایند فعالیت فکری است. این فعالیت های تفکر خلاق طراحان را به تصویر می کشد. فرایند طراحی فرایندی است که به تدریج به راه حل نزدیک می شود و به تدریج بهبود می یابد. نکات زیر باید در طول فرایند طراحی نیز ذکر شود.

1، فرایند طراحی باید دیدگاه جهانی داشته باشد، نه تنها می تواند طراحی خود را در نظر بگیرد، بلکه طراحی شی را به عنوان یک سیستم برای مقابله با رابطه "انسان-ماشین-محیط" می کند.

2، خوب در استفاده از تفکر خلاق و روش، توجه به راه حل های مختلف را در نظر بگیرید، برای جلوگیری از محدودیت های این مشکل.

3. هر مرحله از طراحی باید اهداف واضح داشته باشد، توجه به ارزیابی و بهینه سازی هر مرحله، و یافتن راه حل هایی که نیازهای عملکردی و حداکثر اجرای احتمالی را برآورده سازد.

4 توجه به بازخورد و چرخه کار لازم را داشته باشید. مشکلات حل باید از انتزاعی به بتن، از جزئی به جامع، از عدم اطمینان به قطعیت باشد.