+86-574-63516612 cxhengcheng@cxhengcheng.com
رده محصول
تماس با ما

شی Hengcheng، قطعات شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1666 جاده شمالی Zhangxin شهر Xiaolin شهر شی ولایت چین

تماس با ما: چن چن

تلفن: + 86-574-63516612

فکس: + 86-574-63516768

تلفن همراه: + 86-13958260606

پست الکترونیکی:cxhengcheng@cxhengcheng.com

نمایشگاه
آیا محتوای خاص طراحی فنی قطعات مکانیکی را می دانید؟
Jun 26, 2018

قابلیت پردازش

ساخت و ساز خوب بدان معنی است که قطعات مکانیکی طراحی شده را می توان در کوتاه ترین زمان تولید کرد، با کمترین مقدار کار و کمترین هزینه تولید، و برای تعمیر و نگهداری آسان می توان آنها را جمع آوری و جدا نمود. تولید قطعات به طور کلی شامل مراحل تولید خالص، پردازش برش، گرمازدایی، مونتاژ و غیره می باشد. هر مرحله به صورت زیست محیطی مرتبط است و باید در طول طراحی کاملا در نظر گرفته شود. ماشین آلات مبتنی بر تیتانیوم یک ماشین ابزار اسپیندل، دمبل دوار، پیچ پیچ، ماشینکاری ماشین، تراش CNC تراش، نوار دسته چاقو، نوار چاک برای محصول گل سرسبد شرکت، تضمین کیفیت حرفه ای از طراحی قطعات مکانیکی زمانی که فرایند اساسی نیاز به جنبه های بعدی!

1، ساختار قطعات و شرایط تولید و مقیاس برای انطباق

قطعات تک قطعه یا قطعات کم حجم باید از شرایط تولید موجود کامل استفاده کنند. به عنوان مثال، دنده های دندانه دار با قطر بیش از 600 میلی متر سخت با جعل تجهیزات جعلی و ساخت و ساز و یا جوش داده می شوند. در تولید تک قطعه یا کم حجم، ریخته گری یا فرآورده ها نباید مورد استفاده قرار گیرد تا از قالب های گران قیمت (به ویژه جعل) اجتناب شود و هزینه های آن را افزایش می دهد. اگر ماشین سنگزنی وجود ندارد، از روش های حرارتی با سختی بالا در سطح دندان و تغییر شکل حرارت استفاده نکنید.

2، انتخاب مناسب از سطوح

قطعات برای قطعات می توان ریخته گری، فرجنجس، قطعات نورد، قطعات جوش داده شده و مهر و موم شده است. انتخاب قلمها باید اندازه دسته تولید، خواص مواد و خصوصیات پردازش را در نظر بگیرد. برای جعل، جعل رایگان مناسب برای تولید یک تکه یا کوچک است و جعل مناسب برای تولید انبوه است.

u=1134199795,567822801&fm=173&app=25&f=JPEG.jpg

3، ساختار و شکل باید ساده و منطقی باشد

پیچیده تر ساختار و شکل قطعات، سخت تر ساختن، جمع آوری و نگهداری و هزینه های بالاتر است. بنابراین، سطوح سیلندر ساده، سطوح مسطح، سطوح مونتاژ و ترکیبات آنها باید تا حد امکان به حداقل برسد تا تعداد سطوح مورد نیاز ماشینکاری شود. مساحت سطح ماشین باید همان اندازه (قطر، شعاع فیله، اندازه مناسب و تحمل، قطر موضوع، تعداد نخ ها و زمین، ماژول دنده، و غیره) باشد تا حد امکان.

4، دقت تولید مناسب و زبری سطح را فراهم می کند

اگر دقت تولید بیش از حد بالا باشد و مقدار زبری سطح بسیار پایین است، هزینه های تولید قطعات مکانیکی به طور قابل توجهی افزایش می یابد. بنابراين، با توجه به رعايت الزامات استفاده، دقت توليد بايد تا حد امکان کاهش يابد و مقدار زبري سطح بايد افزايش يابد.

5، برای رعایت الزامات عملیات حرارتی

برای جلوگیری از تغییر شکل در طول عملیات حرارتی، ترک خوردن یا کاهش کیفیت عملیات حرارتی (از قبیل سختی کافی، نقاط نرم، مقاومت کم، لایه نازک یا نازک لعابی، و غیره)، هندسه قسمت باید ساده و متقارن باشد ، و نسبت طول به قطر نباید بیش از حد بزرگ باشد. منبع غلظت استرس، یکنواخت مقطع، بدون لبه های تیز و گوشه های تیز، اجتناب از سوراخ های غیر سوراخ، سوراخ های بازی و کاربوجینگ محلی، نیتروژن و غیره. قطعات نیز باید سفتی کافی داشته باشند. به منظور ساخت فیلم سخت شده به راحتی پیوستن، به طور مساوی سرد شده و کمی تغییر شکل داده شده است، یک الزام خاص برای زبری سطح قطعات وجود دارد.

6، مراحل مونتاژ و جداسازی را در نظر بگیرید

در طراحی، باید توجه داشت که قطعات را می توان به راحتی جمع آوری و جدا نمود، و حجم کار جمع آوری و جداسازی می تواند تا حد ممکن کاهش یابد و همچنین راحتی و اقتصادی حمل و نقل، نصب، استفاده و تعمیر و نگهداری نیز باید مورد توجه قرار گیرد .