+86-574-63516612 cxhengcheng@cxhengcheng.com
رده محصول
تماس با ما

شی Hengcheng، قطعات شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1666 جاده شمالی Zhangxin شهر Xiaolin شهر شی ولایت چین

تماس با ما: چن چن

تلفن: + 86-574-63516612

فکس: + 86-574-63516768

تلفن همراه: + 86-13958260606

پست الکترونیکی:cxhengcheng@cxhengcheng.com

نمایشگاه
فرآیند برای ساختن جعل
Jan 24, 2019

فرآوری در هر حوزه تولید ضروری است. قطعات سنگین مانند هواپیما، خودرو، کشتی، تجهیزات تولید برق، تجهیزات پتروشیمی و اجزای کوچک مانند ساعت و ساعتها از طریق جعل تولید می شوند. این طیف گسترده ای را پوشش می دهد.

آماده سازی قبل از جعل شامل انتخاب مواد خام، محاسبه مواد، خالی کردن، گرمایش، محاسبه نیروی تغییر شکل، انتخاب تجهیزات، طراحی قالب.

روش های روانکاری و روان کننده ها قبل از جعل کردن باید انتخاب شوند. مواد فلزی پوشش طیف وسیعی از سطوح، از جمله فولاد و آلیاژهای درجه حرارت از نمرات مختلف، و همچنین فلزات غیر آهنی مانند آلومینیوم، منیزیم، تیتانیوم و مس؛ هر دو به شکل و پروفیل های مختلف اندازه و انواع مختلف پردازش شده اند. مشخصات شمش؛ علاوه بر تعداد زیادی از مواد داخلی مناسب برای منابع چینی، مواد از خارج از کشور وجود دارد. بیشتر مواد جعلی در استانداردهای ملی گنجانده شده است و بسیاری از مواد جدید تولید، تست شده و ترویج می شوند. همانطور که همه ما می دانیم، کیفیت محصولات اغلب با کیفیت مواد اولیه مرتبط است. بنابراین، برای جعل کارگران، لازم است که دانش لازم لازم را داشته باشد و در انتخاب مناسب ترین مواد با توجه به نیازهای فرآیند، مناسب باشد.

محاسبه و تخلیه یکی از لینک های مهم برای بهبود استفاده از مواد و دستیابی به پالایش خالی است. مواد بیش از حد نه تنها سبب زباله ها می شوند، بلکه باعث تشدید مصرف قالب و مصرف انرژی می شوند. اگر خالی خالی نشود، مشکل تنظیم فرایند را افزایش می دهد و میزان ضایعات را افزایش می دهد. علاوه بر این، کیفیت چهره پایان خم شده نیز بر کیفیت فرایند و فورج تاثیر می گذارد.

هدف از گرمایش، کاهش نیروی تغییر شکل دهنده جوش و بهبود پلاستیک فلز است. اما گرمایش همچنین مجموعه ای از مشکلات را شامل می شود، مانند اکسیداسیون، انحلال پذیری، گرما و سوزاندن. کنترل دقیق فورج اولیه و درجه حرارت نهایی جعل تاثیر عمده ای بر سازمان و عملکرد محصول دارد.

گرمایش کوره دارای مزایای کم هزینه و قابلیت کاربرد قوی است، اما زمان گرمایش طولانی است، اکسیداسیون و انحلال پذیری آسان است و شرایط کار نیز باید به طور مداوم بهبود یافته باشد. گرمایش القایی الکتریکی مزایای گرمایش سریع و اکسیداسیون کمتر را دارد، اما سازگاری ضعیفی با تغییرات در شکل و مواد محصول دارد.

شکل جعل تحت عمل نیروی خارجی تولید می شود. بنابراین، محاسبه درست نیروی تغییر شکل، مبنایی برای انتخاب تجهیزات و انجام کالیبراسیون قالب است. تجزیه و تحلیل فشار و فشار در داخل بدن تغییر شکل نیز برای بهینه سازی فرایند و کنترل ریزساختار جعل ضروری است.

چهار روش اصلی برای تحلیل نیروی تغییر شکل وجود دارد. اگر چه روش استرس اصلی بسیار سخت نیست، نسبتا ساده و شهودی است و فشار کلی و توزیع استرس در سطح تماس بین قطعه کار و ابزار می تواند محاسبه شود. روش خط کششی دقیق برای مشکل فشار هواپیما است و توزیع تنش برای تغییر شکل محلی محلی نسبتا ساده است، اما محدوده کاربرد باریک است. روش حد بالا می تواند بار بیش از حد را نشان دهد و عنصر حد بالا نیز می تواند تغییر شکل قطعه کار را در طول تغییر شکل پیش بینی کند. روش عنصر محدود می تواند نه تنها بار خارجی و تغییر شکل قطعه کار را فراهم می کند بلکه باعث توزیع تنش و کرنش داخلی نیز می شود. مضرات این است که کامپیوتر زمان بیشتری دارد، مخصوصا وقتی که با عنصر محدود از طریق elastoplastic حل شود، به یک ظرفیت بزرگ کامپیوتری نیاز دارد. این دستگاه طولانی تر است به عنوان مثال، یک روند اخیر برای تحلیل مشکلات با استفاده از رویکرد مشترک وجود دارد. روش حد بالا برای محاسبه خشن استفاده می شود و قطعات کلیدی توسط عنصر محدود محاسبه می شود.

کاهش اصطکاک نه تنها موجب صرفه جویی در انرژی، بلکه همچنین باعث رشد زندگی می شود. یکی از اقدامات مهم برای کاهش اصطکاک محصول به علت تغییر شکل یکنواخت، استفاده از روانکاری است. با توجه به روش های مختلف جعل جعل و تفاوت در دمای عملیاتی، روانکاری مورد استفاده نیز متفاوت است. روان کننده های شیشه ای عمدتا در آلیاژهای با درجه حرارت بالا و آلیاژهای تیتانیوم مورد استفاده قرار می گیرند. برای جعل فولاد داغ، گرافیت مبتنی بر آب یک روانکار به طور گسترده ای استفاده می شود. برای جوشکاری سرد، به علت فشار بالا، اغلب لازم است قبل از ساختن فسفات یا اگزالات را انجام دهیم.

201711201101517647024