+86-574-63516612 cxhengcheng@cxhengcheng.com
رده محصول
تماس با ما

شی Hengcheng، قطعات شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1666 جاده شمالی Zhangxin شهر Xiaolin شهر شی ولایت چین

تماس با ما: چن چن

تلفن: + 86-574-63516612

فکس: + 86-574-63516768

تلفن همراه: + 86-13958260606

پست الکترونیکی:cxhengcheng@cxhengcheng.com

نمایشگاه
چرا جعبه ها باید با گرما درمان شوند
Feb 13, 2019

چرا درمان حرارت بعد از جعل جعلی است؟ هدف این است که دانه های درشت ایجاد شده توسط فرآیند جعل را تصفیه کنید، سختی کاری و استرس باقی مانده را از بین ببرید، سختی را کاهش دهید، عملکرد برش را بهبود بخشید و از لکه های سفید درون جعل جلوگیری کنید. بدست آوردن ساختار فلزی مورد نظر و خواص مکانیکی برای آماده سازی برای درمان حرارت نهایی.

شش نوع معمول استفاده شده وجود دارد:


Annealing کامل - حذف میکروساختار ناهموار درشت و ساختار Wei در هنگام جوش، باعث بهبود دانه، و حذف استرس باقی مانده و سختی جعل.


Spheroidizing Annealing --- ساختار کروماتیک سیمان و فریت بدست می آید که نه تنها دارای سختی کم است بلکه آسان ساختن یک سطح نرم و صاف در طول برش است و در خم شدن پس از آن، حساس به ترک خوردگی تغییر شکل نیست. <فولاد کربن="" بالا،="" ابزار="" فولاد="" کربن="" بالا="">


خنک کننده ایزوترمال - نه تنها زمان آنیل را کوتاه می کند، بلکه یک ساختار یکنواخت را نیز به دست می آورد و سختی را کاهش می دهد. در جعبه های بزرگ مهم، می توان آن را برای پخش هیدروژن برای جلوگیری از لکه های سفید مورد استفاده قرار داد.


عملیات حرارتی پس از جوشکاری از آلیاژهای آلومینیوم و آلیاژهای مس معمولا توسط یک فرایند انحلال انجام می شود. هدف این است که از سخت شدن کار، استرس، و انعطاف پذیری جلوگیری شود.


نرمال کردن - می تواند پرلیت شفاف تر را بدست آورد، که می تواند خواص مکانیکی مناسب برای ماشینکاری را بهبود بخشد. <فولاد کم="" کربن="" (از="" جمله="" فولاد="" ضد="" زنگ،="" فولاد="" مقاوم="" در="" برابر="" حرارت)،="" فولاد="" کربنی="" متوسط="" و="" فولاد="" کم="" آلی="">


نرمال کردن و خنک کردن در دمای بالا --- حذف استرس تولید شده در خنک سازی نرمال و بهبود پلاستیک و سختی.


خم شدن --- فرورفتگی دارای خواص مکانیکی خوب است.