+86-574-63516612 cxhengcheng@cxhengcheng.com
رده محصول
تماس با ما

شی Hengcheng، قطعات شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1666 جاده شمالی Zhangxin شهر Xiaolin شهر شی ولایت چین

تماس با ما: چن چن

تلفن: + 86-574-63516612

فکس: + 86-574-63516768

تلفن همراه: + 86-13958260606

پست الکترونیکی:cxhengcheng@cxhengcheng.com

غیر استاندارد قطعات جعلی

نوع Clip نوع جعلی

نوع سیم کشی سیم کشی سیم کشی اتصالات اتصالات مورد استفاده برای ایجاد چشم و یا اتصال دو کابل یا طناب به پایان می رسد با هم. آنها یک اتصالات ساده هستند که می توانند در فروشگاه یا در محل نصب شوند. سه نوع اصلی از کلیپ های طناب فولادی وجود دارد - قطره جعلی، آهن قیمتی و مشت دستگیره ......

ارسال درخواست چت کن

نوع سیم کشی جعلی
کلیپ های طناب سیم کشی اتصالات مورد استفاده برای ایجاد چشم و یا اتصال دو طناب کابل یا طناب با هم. آنها یک اتصالات ساده هستند که می توانند در فروشگاه یا در محل نصب شوند. سه نوع اساسی از کلیدهای طناب فولادی وجود دارد - قطره جعلی، آهن قابل قیاس و انواع مشت دستگیره. برنامه مورد نظر برای سیم طناب یا کابل باید نوع استفاده را تعیین کند.
برای برنامه های کاربردی مهم و حیاتی و اگر برای بلند کردن و یا تعلیق سرفیس ها استفاده می شود، همیشه از نوع استاندارد جعلی جعلی استفاده کنید و کلیپ های نوعی دستگیره جعلی را انتخاب کنید. هرگز از یک کلیپ نوع آهن قابل خواندن برای این برنامه ها استفاده نکنید.
اجزاء کلیپ های طناب سیم ها عبارتند از زین، پیچ و مهره ها و آجیل ها.

جعل کردن عملیات گرم کردن یک قطعه فولاد و چکش آن به شکل است. این کار به ساختار دانه خطی فولاد و قدرت بیشتر کمک می کند. در کلیپ های جعلی جعلی، زین قطعاتی هستند که قطره جعلی هستند. زین از کلیپ های فلزی قابل قیچی ساخته شده از یک درجه از فولاد با کیفیت قدرت ضعیف است و به شکل شکل گرفته و بنابراین، دارای یک ریزساختار دانه ای و نه خطی. این به این معنی است که زینت قابل بازیافت می تواند تحت بارهای بیشتری عمل کند و باعث می شود سیم طناب یا کابل به سرعت از بین برود و به طور بالقوه خراب شود. به طور کلی، جعل قوی تر از ریخته گری است.

برای اینکه کلیپ ها به درستی کار کنند و بهره وری طراحی خود را بدست آورند (نمودارها را ببینید)، حداقل تعداد کلیپ ها مورد نیاز است و آجیل ها باید به امتیاز امتیاز پره / امتیاز پرده برسد.
در قطره چنگال و مشت دستگیره نوع کلیپ ها، قطعه های زینتی گرم گالوانیزه گرم و پیچ و مهره و الکترو گالوانیزه (روی پوشیده شده). با کلیپ های ملایم، زین، پیچ و مهره ها و مهره های الکتریکی گالوانیزه می شوند.
هر سه نوع کلیپ هایی که E-Tigings به فروش می رساند مطابق با فدرال مشخصات FF-C-450 ایالات متحده است. لازم به ذکر است که کلیپ های طناب سیم فولادی ضد زنگ با این مشخصات فدرال مطابقت ندارند.

راندمان پایان کار خاتمه پایان طناب بر اساس حداقل نیروی شکستگی طناب است. هنگامی که کلیپ ها به درستی نصب شده استفاده می شود، چشم هایی که در طناب شکل گرفته اند، میزان کارایی در زیر نشان داده شده است:
سیم طناب اندازه: 1/8 "از طریق 7/8" کارایی: 80٪
سیم طناب اندازه: 1 "بهره وری: 90٪


Hot Tags: جعلی سیم نوع کلیپ، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، شرکت، پردازش، ماشینکاری، فرآیند، سفارشی
محصولات مرتبط

یک جفت: آچار جعل

بعدی: جعل فلزی